וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

אשפוז לכלבים


מה היא הדרך הנכונה לאשפז כלבים? מה המשמעות של אשפוז איכותי עבור כלבים? היכן מומלץ לאשפז כלבים? מה הם השירותים אותם ניתן לרכוש אצל ד"ר אבי פצ'ו?

ממש כמו כל אחד אשר זקוק לשירותיהם של קופות החולים השונות הנותנות מענה לבני אדם כך גם כל בעלי החיים זקוקים לתנאים הווטרינריים הטובים ביותר על מנת לשרוד. כל מי שגידל או מגדל בעל חיים בביתו יודע כי מפעם לפעם יש צורך לפקוד את אותן מרפאות וטרינריות. הטיפול הנכון ביותר שניתן להעניק לכלב או לחתול שלכם הוא כאמור טיפול המבוסס על ביקורות ומעקב של רופא החיות שלכם.

אשפוז לכלבים מצריך כאמור ידע רב של אותה מרפאה וכמו כן את התנאים הטובים ביותר עבור חיית המחמד שלכם. תנאי האשפוז האידיאליים הם בראש ובראשונה הסטריליות וההיגיינה של אותו בית חולים לחיות. במרפאה הווטרינרית של ד"ר פצ'ו עושים את כל המאמצים על מנת לאפשר לחיות המחמד שלכם אשפוז בתנאים הסטריליים ביותר.

אשפוז לכלבים איכותי הוא גם מקום מרווח ונוח עבור הכלב שלכם. במרפאת החיות של ד"ר אבי פצ'ו לכל כלב וכמו כן לכל חיית מחמד אחרת יש את המרווח הנוח ביותר על מנת לאפשר התאוששות אחרי טיפולים, ניתוחים ועוד.

אשפוז לכלבים אצל ד"ר אבי פצ'ו יאפשר לכל כלב לקבל את הטיפול המקצועי והאיכותי ביותר על מנת לחזור לבעליו בריא ומאושר.

אופטלמולוג לכלבים? איך בוחרים את המרפאה הווטרינרית שלכם?
ראשית כל חשוב מאוד להבין כי על מנת להעניק את הטיפול הנכון והטוב ביותר חשוב להתקשר על מרפאה וטרינרית בעלת ניסיון וכמו כן ידע רב. במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו עושים במלאכה צוות מנוסה ואיכותי ביותר. כמו כן במרפאתו של ד"ר פצ'ו יעניקו לחיית המחמד שלכם את היחס האוהב והחם ביותר.

קרדיולוג לכלבים? מרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו לשירותכם!
במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו ניתן לקבל שירותי רפואה ווטרינרית רבים וטובים כמו: אשפוז, ניתוחים, שירותי אורטופד לכלבים, בדיקות דם ואולטרה סאונד, שירותי מספרה ועוד. שירותים 24 שעות ביממה באחריות ובמקצועיות ולשביעות רצון הלקוחות.
 


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
דרמטולוג לכלבים
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים