וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 
ביטוח לכלב

לקוחות רבים פונים לווטרינר ד"ר אבי פצ'ו על מנת לקבל אינפורמציה על ביטוח לכלב. לכן, החלטנו להכין עבורכם מדריך מיוחד, שיסביר לכם את הדברים החשובים בנושא זה

כיסוי בריאותי – מנוי למרפאה וטרינרית
הכלב מאז ומעולם נחשב לחברו הטוב ביותר של האדם. כל מי שמגדל כלב, יודע שעם הזמן הוא הופך להיות חלק בלתי נפרד מהמשפחה.

כמו שיש לכל אחד מבני המשפחה ביטוח בריאות משלים, כך גם חשוב לדאוג לביטוח לכלב. באמצעות ביטוח חיות מחמד, ניתן בין השאר לקבל שירותי בריאות במחירים מוזלים. כך למשל, אם חלילה חיית המחמד שלכם חולה וזקוקה לטיפול, אתם יכולים לגשת עמה לווטרינריה ולקבל שירותי וטרינר במחירים מוזלים.

בכל פעם שהכלב שלכם צריך לקבל חיסון, טיפול נגד תולעים או אם עליכם לשלוח את הכלב שלכם לאשפוז, לטיפול דנטלי, לצילומי רנטגן, לאולטרה-סאונד או לניתוח, תקבלו הנחה מיוחדת. לפעמים גם על שירותי פנסיון ומספרת כלבים תוכלו לקבל מחיר מוזל. כמו כן, אם חס וחלילה הכלב שלכם יהיה זקוק לשירותי המתת חסד בעקבות תאונה או בשל מחלה קשה, המחיר שתשתלמו יהיה זול יותר.

כיסוי צד ג'
ביטוח כלבים לא רק חשוב לכם כדי לשמור על בריאותו של כלבכם. לפעמים כלבים עשויים לנשוך בני אדם או כלבים אחרים, אם הם מרגישים מאוימים או אם מדובר בגזע שבדרך כלל תוקפני. במקרה כזה, האדם שננשך, או האדם שבבעלותו הכלב שננשך, יכול לתבוע אתכם וייתכן כי תצטרכו לשלם לו פיצויים.

רכישת פוליסת ביטוח בדרך כלל יכולה לעזור לכם לכסות את הסכום שעליו תתבעו. חשוב לציין שמדי שנה מתרחשים כ- 20 אלף מקרי נשיכות שבעקבותיהם מגיעה תביעה, מצב ממש לא סימפטי, במיוחד אם אין לכם ביטוח לכלב.

איך לבחור ביטוח לכלב ?
חשוב לציין שלכל חברת ביטוח יש הבדלים בכיסויים הספציפיים שהיא מעניקה, ובהתאם תשלום הפוליסה שונה מחברה לחברה. לכן, חשוב להתייעץ עם סוכני ביטוח של החברות המספקות ביטוח לכלב או ביטוח לחיות מחמד, והם יספקו לכם את כל המידע הדרוש, בטרם תרכשו את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם. כמובן, שתוכלו להיעזר גם בחברים, בקולגות ובני משפחה על מנת לקבל המלצות.


     
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים