וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 
הכן כלבך לחורף

הכן כלבך לחורף - כל מה שצריך כדי שלכלב שלך יהיה חם ונעים

החורף בפתח ואיתו גם הקור, שלמרות שלעתים מכונה "קור כלבים" משום שכלבים הם כביכול חסינים יותר אליו, הרי שכשקר מאוד גם בעלי החיים יכולים לסבול ממנו.

הנה לפניכם המדריך המלא שיסייע לכם לשמור על בריאותו ועל איכות חייו של החבר הכי טוב שלכם בעונה הכי קרה בשנה. הטיפים וההמלצות מובאים אליכם מטעם מרפאה וטרינרית פצ'ו:
  • אם יש לכם גור כלבים בבית שהוא מתחת לגיל שנה, לא מומלץ לשכן אותו במלונה מחוץ לבית. גורים אלה אינם מסוגלים לווסת את חום גופם בצורה נכונה, והם עלולים לחלות בקלות. אם יש לכם כלב בוגר, אפשר לשכן אותו במלונה חיצונית אולם אז יש להקפיד על כך שהיא תהיה מורמת מהאדמה. זאת משום שמלונה המונחת על האדמה תושפע מהטמפרטורה הקרה של האדמה והכלב עלול להתקרר ולחלות.
  • חשוב מאוד לדאוג גם לכלבים המתגוררים בבית. דאגו להם למזרן או למצע רך אחר שיאפשר להם לישון עליו ולא על הרצפה.
  • מומלץ לצמצם ככל שניתן את מספר היציאות החוצה עם הכלב כשיורד גשם. זאת משום שכלב רטוב עלול לחלות מאוד בקלות. כמו כן, כשאין ברירה וחייבים לצאת כשקר וגשום, מומלץ לחמם את גופו של הכלב באמצעות מעיל או סוודר מיוחד שאפשר לקנות בחנויות לחיות מחמד.
  • בחורף חשוב לתת לכלבים כמויות גדולות יותר של אוכל, הדרוש להם על מנת לספק לגוף אנרגיה שתאפשר להם לחמם את גופם.
  • המיתוס לפיו טפילים ומזיקים שונים אינם פעילים בחורף הוא נכון רק חלקית בישראל. זאת משום שהחורף הישראלי איננו קר כמו החורף בארצות אחרות, ובהחלט ניתן לראות פרעושים, קרציות ושאר מזיקים הפועלים גם בעונה זו של השנה ומציקים מאוד לכלב. לכן, חשוב להקפיד על שגרת טיפולי המנע, ואם לא מצליחים להיפטר מהם לבד – לפנות אל מרפאה וטרינרית, שם יעניקו לכלב את הטיפול המתאים.
  • בחורף כלבים נוטים לחלות יותר, ממש כמו בני אדם. המחלות הנפוצות ביותר בעונה זו של השנה הן שפעת ושעלת כלבים. חשוב לדעת שהיום ניתן להגיע אל מרפאה וטרינרית ולחסן את הכלב כנגד מחלות אלה באמצעות חיסון הניתן בטיפות ולא בזריקה, ושמומלץ מאוד לבצע.
  • הכלב נרטב? אל תשאירו אותו רטוב. נגבו אותו במגבת כדי להפחית את הסיכון שיחלה.

מרפאת כלבים אבי פצ'ו – לשירותכם
גם אם תקפידו לבצע את כל האמור לעיל, יכול מאוד להיות שהכלב שלכם יחלה בחורף, שהרי אי אפשר למנוע את המחלות לגמרי. אם החבר שלכם חולה ואתם מעוניינים שהוא ייבדק על ידי וטרינר מקצועי, מרפאה וטרינרית אבי פצ'ו פותחת שעריה לפניכם ומציעה טיפול מסור לכלב שלכם.

תוכלו ליצור קשר ולקבוע תור כאן או בטלפון, ואנחנו נעשה הכול כדי שגם בחורף הכלב שלכם ירגיש טוב.
 
 
     
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים