וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

וטרינר ביקור בית ברמת גן


איך בוחרים את הווטרינר הטוב ביותר עבורכם ועובר חיית המחמד שלכם? מה הם התנאים עליהם לא ניתן לוותר? מה המשמעות של וטרינר ביקור בית ברמת גן?

חתולים וכלבים ללא בעלי בית וכאלה אשר משוטטים ברחובות עשויים להוות בעיה עבור אותם חיות עצמן ועבור כל האזור כולו. על כן הסיכוי  של חיית מחמד שזכתה לבית חם ואוהב להידבק במחלות כאלה ואחרות הוא נמוך יותר, אולם על מנת שהסיכויים למחלות יהיו אכן נמוכים מומלץ מאוד לקבל את חוות דעתם של אנשי המקצוע לגידול נכון של הכלב או החתול שלכם.

וטרינר ביקור בית ברמת גן או בכל מקום אחר זו אחת האופציות היותר טובות לטיפול נכון בחיית המחמד שלכם. מרפאה וטרינרית המעניקה ביקורי בית וטיפול רפואי מחוץ לחומי המרפאה זו מרפאה בעלת יתרונות רבים. במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו ניתן להזמין את רופא החיות לביקור ביתי במקרה הצורך.

וטרינר ביקור בית ברמת גן הווה אומר כי הכלב או החתול שלכם יקבלו את הטיפול בתנאים הכי נוחים ובסביבה מוכרת. לרוב אצל החתולים הסביבה משפיעה רבות על מצב רוחם. על כן טיפול כזה או אחר המצריך את הוצאתם מהסביבה הטבעית שלהם עשויה לגרום להם לעצבנות יתר ובכך למעשה לפגום ביכולת קבלת הטיפול הרפואי לו הם זקוקים.

וטרינר 24 שעות ברמת גן? איך בוחרים את המרפאה הווטרינרית שלכם?
כאמור על מנת לאפשר את התנאים הטובים ביותר עבור חיית המחמד שלכם חשוב לדעת כי ניתן לקבל טיפול רפואי איכותי במקרים דחופים לאורך כל שעות היממה. בין אם זו נפילה מגובה, תאונת דרכים, בליעת חפצים או כל בעיה רפואית אחרת הצוות של מרפאת החיות של ד"ר אבי פצ'ו יעמדו לרשותכם 24\7 במיומנות ובמקצועיות.

וטרינר נייד ברמת גן? למה דווקא מרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו?
במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו ניתן לקבל את שירותי רפואת החיות עם רמת השירות המעולה. שירותי המרפאה כוללים: טיפולי פוריות, בדיקות דם ושירותי מעבדה, ניתוחים, שירותי וטרינר חירום ברמת גן ועוד. מחירים מעולים, אחריות ומקצועיות.
 


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר חירום במרכז
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים