וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור, מלא פרטים בטופס המצורף :
 
בית חולים וטרינרי 0722-575219
מרפאה וטרינרית 0722-575220
     
 

וטרינר בצפון

אם אתם תרים אחר וטרינר בצפון למה שלא תכירו את ד"ר אבי פצ'ו?. ד"ר אבי פצ'ו מקבל מטופלים לבית החולים שהוא מנהל ברמת גן ולמרפאתו בהוד השרון, אך הוא מקבל מטופלים מכל קצוות הארץ. המשיכו את הקריאה ותיווכחו שד"ר פצ'ו הוא וטרינר ששווה לבוא בשבילו מהצפון למרכז ולשרון. 
 
ד"ר אבי פצ'ו הוא וטרינר כירורגי והוא עוסק בתחום הפוריות של בעלי החיים לשלביה : מאפיון והזרעה,  דרך מעקב הריון באמצעות בדיקות שונות ועד ההמלטה המוצלחת. ד"ר אבי פצ'ו מצויד בכל הציוד והמכשור הוטרינרי הנדרש במטרה לספק טיפול מקצועי למטופליו, גם אלו שהגיעו אליו מהצפון הרחוק. 
 
בית החולים הוטרינרי של ד"ר פ'צו בר"ג פועל בכל שעות היממה ונחשב לאחד מהטובים.  הסיבה לכך היא העובדה שבי"ח זה מספק שירותים מתקדמים וחדשניים שונים : שירותי הדמיה, שירותי אנדוסקופיה, שירותים דיאגנוסטיים שונים וכן מעבדות. יש גם אפשרות לביקורי בית, לדיקור סיני, לשימוש בבנק הדם ועוד.
 
מרפאת ד"ר אבי פצ'ו בהוד השרון פועלת כמעט נון-סטופ : בימים ראשון-חמישי מ-8 בבוקר ועד 9 בערב ובימי שישי מ-8 בבוקר ועד 8 בערב. ניתן לקבוע תור במרפאה בטלפון 0722-575219, אבל זה לא הכל : ד"ר אבי פצ'ו פתוח לשאלות ולפניות בכל שעות היום והלילה בטלפון 054-7492467. 
 
ד"ר אבי פצ'ו הוכר כ"מגן בעלי החיים" וזכה להוקרה בנדון מהמשרד לאיכות הסביבה. בנוסף, ד"ר פצ'ו הוזכר רבות בעיתונות הארצית הודות לפעולותיו השונות למען בעלי חיים כמו חתולים, כלבים ואפילו טיגריס ושקנאי. 
 
לכן, גם אתם תרים אחר וטרינר בצפון כדאי לכם לפנות לד"ר אבי פצ'ו. בניגוד לקולגות שלו בצפון הארץ, ד"ר פצ'ו מקבל פניות 24/7 ומספק מגוון של טיפולים וטרינריים לבעלי חיים רבים. והדובדבן שבקצפת – אצל ד"ר פצ'ו אתם ובני ביתכם בעלי החיים תזכו ליחס חם, אוהב ובעיקר – מקצועי. 
 
לסיכום – בשביל וטרינר מקצועי אל תתעצלו ובואו מהצפון למרפאה ולבי"הח של ד"ר פצ'ו. אמנם ד"ר אבי פצ'ו אינו וטרינר בצפון כפי שאתם מחפשים, אך הוא אינו נופל מחבריו הצפוניים ואף עולה עליהם. 
 
 
     
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים