וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

וטרינר חירום במרכז


מה המשמעות של וטרינר לשעת חירום? מה הם מקרי החירום הפופולאריים ביותר? איך בוחרים את המרפאה הוטרינרית שלכם? מה הם היתרונות של ד"ר אבי פצ'ו?

גידול של כלב או חתול או כל חיית מחמד אחרת זה עניין מורכב ביותר. על מנת להגיע אל רמת טיפול וגידול חיית מחמד גבוהה ביותר חשוב מאוד לקבל את שירותי מרפאת החיות הטובה ביותר. ממש כמו שכל בעל חיית מחמד היה רוצה את הביטוח הרפואי הטוב ביותר עבורו עצמו כך גם חשוב מאוד להשיג את הטיפולים האיכותיים ביותר עבור חיית המחמד שלכם.

זאת משום שרמת טיפול גבוהה תשפיע השפעה רבה לא רק על חיית המחמד אלא על כל בני הבית. וטרינר חירום במרכז זה הוא אחד השירותים החשובים ביותר הקיימים במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו. שירותי חירום אצל כלבים וחתולים הם קריטיים וחשובים ביותר. לא פעם אנו נתקלים במקרים כאלה ואחרים אשר מאלצים את צוות המרפאה להגיע בדחיפות על מנת להציל את חייו של הכלב האהוב.

שירותי וטרינר חירום במרכז ניתנים לחיות מחמד מסיבות רבות. בין יתר המקרים היותר פופולאריים שחיות אלו נזקקות לטיפולי חירום הן בשל תאונות דרכים, נפילות מגובה המאופיינות אצל חתולים בעיקר, אכילת רעלים או מזיקים כאלה ואחרים, נשיכות וכולי. שירותי וטרינר חירום במרכז של ד"ר אבי פצ'ו ניתנים גם במרפאות החירום וגם בבית בלקוח.

וטרינר 24 שעות במרכז? למה דווקא ד"ר אבי פצ'ו?
במרפאת החיות של ד"ר אבי פצ'ו יעניקו לחיות המחמד שלכם את כל הניסיון וכל הידע שנרכש לאורך שנים רבות של עשייה. ד"ר אבי פצ'ו החל את הדרך בתחום הווטרינריה בשנת 1991 ומאז רכש מוניטין רב בתחום זה. ד"ר אבי פצ'ו וכל צוות המרפאה מעניקים שירותים עד הבית במשך כל ימות השבוע.

וטרינר נייד במרכז? רק ד"ר אבי פצ'ו!

ד"ר אבי פצ'ו ,כמו גם מומחים בתחומים שונים ברפואה וטרינרית , יעניק לחיית המחמד שלכם שירותים רפואיים מגוונים ביותר. בין היתר ניתן לרכוש שירותים רפואיים כמו: שירותי מעבדה, טיפולי פוריות, טיפולי אונקולוגיה ועוד. כמו כן שירותי וטרינר תורן במרכז.
 


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
חיסונים לחתולים במרכז
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים