וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

וטרינר נייד


כל אדם אשר מגדל חיית מחמד מכיר את חשיבות הביקור אצל וטרינר לכלבים או לחתולים. מה שרבים לא נותנים עליו את הדעת הוא שלא מעט וטרינרים מציעים את שירותיהם גם בבית הלקוחות שלהם, שירות שעשוי לסייע בלא מעט מובנים. הנה כל מה שחשוב לדעת על היתרונות של וטרינר נייד, עבור חיית המחמד ובעליה כאחד.

כך הטיפול נעשה יותר נוח
וטרינר נייד, כפי שנרמז מעלה, הוא טרינר כלבים אשר מציע את שירותיו בבית הלקוחות שלו. כבר בנקודה הזו נדרש לציין שלא כל טיפול אכן יכול להתבצע בתנאים אלה, שיש שבלא מעט מקרים יש צורך בציוד הנמצא רק בשטח המרפאה הוטרינרית עצמה. ובכל זאת, הוטרינר הנייד מאפשר למצוא פתרונות מקצועיים לשלל תרחישים, כאשר עצם ההגעה שלו לבית הלקוח מסייעת מאד.

זה מתחיל מהנוחות של בעליה של חיית המחמד, אשר לא צריכים להתנייד באמצעותה – מה גם שלא תמיד הדבר אפשרי: חשבו, למשל, על כלב שאינו יכול ללכת מפאת מצבו הבריאותי, או לחילופין על משפחות שאינן מחזיקות ברכב צמוד). הדבר מקל במידה ניכרת גם על החוויה של חיית המחמד עצמה, אשר אינה צריכה להגיע לסביבה חדשה, אשר נתפסת על ידיה פעמים רבות כמאיימת במיוחד. גם כך, חשובל זכור, טיפולים רבים מאלה הניתנים על ידי הוטרינר לא נעימים עבורה.

הפתרון שלכם: בית החולים הוטרינרי לחיות מחמד
בית החולים הוטרינרי לחיות מחמד אבי פצ'ו מהווה פתרון אידיאלי למחפשים וטרינר כלבים במרכז, המציע גם שירותי וטרינר נייד. צוות המומחים של המרכז יגיעו, בעת הצורך ובמידת האפשר, לבית הלקוחות ויעניקו להם את השירותים החיוניים עבור חיית המחמד שלהם. המקום מציע גם שירותי וטרינר חירום, 24 שעות ביממה, מה שעשוי בהחלט להציל את חייה של חיית המחמד.


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
חיסונים לכלבים
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים