וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

וטרינר עד הבית


הדאגה שלכם לחיית המחמד שלכם נעשית סביב השעון, כך שלא מפתיע מדוע הביקורים אצל הוטרינר, לקבלת שירותים וטרינרים אלה או אחרים, חייבים להיות תדירים. מה שחשוב להדגיש הוא שיש בנמצא אנשי מקצוע שהופכים את תמונת הטיפול בחיית המחמד לפשוטה פי כמה, ולו מכיוון שהם מונעים את הצורך להגיע עם הכלב או החתול לשטח המרפאה עצמה. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על וטרינר עד הבית ויתרונותיו המגוונים.
 
הכול מתחיל בנוחות
המעלה המשמעותית הראשונה של וטרינר עד הבית נוגעת לכך שהוא, פשוטו כמשמעו, מקל על החיים של בעלי חיית המחמד, וכמובן – על חיית המחמד עצמה. אין כאן צורך להגיע עם החיה למרפאה עצמה, מה שלעיתים נחשב למורכב פי כמה כאשר היא סובלת מבעיה חמורה. גם עבור אלה שאינם מחזיקים ברכב צמוד, ברור כי שירותי וטרינר המגיעים עד לפתח הבית שלהם מגלמים בתוכם שלל יתרונות חיוניים.
 
וטרינר עד הבית יכול לסייע מאד עבור חיית המחמד עצמה: ניתן לקחת בתור דוגמא מייצגת את החתולים, אשר רבים מהם חשים מאוימים כאשר הם יוצאים מתוך המרחב הביתי שלהם. המשמעות הישירה של כך היא שכל הגעה לוטרינר, שגם כך לא נעימה עבורם עקב סוג הטיפול, הופכת לחוויה מבעיתה עוד יותר. וטרינר המציע את שירותיו בבית הלקוח מונע תרחישים מסוג זה, ומאפשר להעביר את הטיפולים בסביבה נעימה פי כמה, אליה רגילה חיית המחמד.
 
עם זאת, חשוב לזכור שלא את כל הטיפולים ניתן לבצע בבית הלקוח, שעה שיש כאלה המצריכים מכשור הנמצא רק בשטח המרפאה הוטרינרי. חברות הפועלות בתחום יאיישו לרוב מוקד וטרינרי, אליו פונים כדי לדעת על המשך הטיפול, וכן האם הוא יתבצע בבית או במרפאה.
 
הפתרונות של בית החולים הוטרינרי של אבי פצ'ו
בית החולים הוטרינרי של אבי פצ'ו, הממוקם ברמת גן וכולל מרפאה וטרינרית בשרון, ישמח לעמוד לשרות אלה המחפשים וטרינר נייד בהוד השרון. בכוחם של אנשי המקום להגיע למקום בו נמצאת חיית המחמד, תוך פרק זמן מינימלי, ולהעניק לה טיפול מקצועי במיוחד. המקצועיות גבוהה והמחירים נוחים במיוחד.


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
מספרה לכלבים
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים