וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור, מלא פרטים בטופס המצורף :
 
בית חולים וטרינרי 0722-575219
מרפאה וטרינרית 0722-575220
     
 

וטרינר רמת גן

אם וטרינר רמת גן זה מה שאתם מחפשים הגיע הזמן שתפסיקו לחפש. אנחנו מצאנו עבורכם את הוטרינר הטוב ביותר בר"ג שנחשב לד"ר דוליטל האנושי. קוראים לו ד"ר אבי פצ'ו והוא התמחה בתחומים שונים בוטרינריה :  כירורגיה כללית, אורטופדיה, הדמייה, דיאגנוסטיקה ואפילו דיקור סיני.
 
ד"ר פצ'ו הוא מהיחידים בארץ שזכו להוקרה ממשלתית והוכרו כ"מגן בעלי החיים". ד"ר פצ'ו זכה לכך הודות למבצע חילוץ של סוסים ממחסן מט ליפול שהוצף במים. בנוסף, הוא כנראה מוכר לכם הודות לכתבות שנכתבו אודותיו בעיתונים כמו ידיעות אחרונות. כתבות אלו סיקרו את פועלו כמציל חתולים, כלבים ואפילו טיגריס ושקנאי. ד"ר דוליטל כבר אמרנו?
 
ד"ר פצ'ו הוא לא רק וטרינר רמת גן אלא הרבה יותר מכך : ד"ר פצ'ו מפעיל בעיר זו בית חולים וטרינרי מקצועי שמצויד בכל הנדרש למטרה אחת :  יקיריכם ההולכים על ארבע יזכו לטיפול הטוב ביותר מבחינה רפואית ווטרינרית. ובינינו - לחברים הכי טובים שלכם מגיע הטוב ביותר שיש, נכון?
 
בית החולים מציע שירותים במגוון תחומים כמו : רפואה כללית ופנימית, אונקולוגיה והדמיה מתקדמת. בנוסף, בבית חולים זה יש מעבדה וטרינרית ומעבדת קרישה והוא מבצע בדיקות הורמונים וסרולוגיה. במקום יש גם בנק דם לכלבים ולחתולים, מספרה, מוצרים כמו מזון והוא אף מבצע ביקורי בית. וכמובן שאלה רק חלק מהשירותים..
 
לכן, אם אתם מתגוררים באזור המרכז כדאי שתפנו לוטרינר רמת גן. כך כל השירותים הרפואיים יהיו קרובים אליכם פיזית ויהיו זמינים לכל פניותכם בשעת חירום. מיותר לציין שבית החולים הוטרינרי של ד"ר פצ'ו ברמת גן פעיל 24/7 . למעשה, כדי לקבל את הטיפול המקצועי הטוב ביותר כל שנדרש מכם זה להתקשר לטלפון 0722-575219. 
 
לסיכום – אם יקיריכם הולכי הארבע חשובים לכם אנחנו ממליצים בחום על הוטרינר ד"ר פצ'ו. כמו אצלנו בני האדם, גם ברפואה וטרינרית נדרשת עבודה מקצועית של רופאים מומחים וגם להם מגיע הטוב ביותר. לא פלא שהוטרינר ד"ר פ'צו זכה לפרסום כלל ארצי ולהוקרה ממשלתית – הוא פשוט הכי טוב שיש. 
 
 
 
     
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים