וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור, מלא פרטים בטופס המצורף :
 
בית חולים וטרינרי 0722-575219
מרפאה וטרינרית 0722-575220
     
 

וטרינר תל אביב

אם אתם מחפשים וטרינר תל אביבי כדאי שתכירו את ד"ר אבי פצ'ו. ד"ר פצ'ו מתמחה בכירורגיה אורטופדית ובפוריות של בעלי חיים, כולל אפיון, הזרעה, מעקב הריון, אולטראסאונד והמלטות. בנוסף, במרפאתו של ד"ר פצ'ו נמצא הציוד הרפואי הוטרינרי החדיש והמתקדם ביותר שמבטיח דבר אחד : ברגעי האמת הרפואיים יזכה יקירכם לטיפול וטרינרי מקצועי.
 
בבואכם לבחור וטרינר תל אביבי עליכם לבחור וטרינר שקרוב אליכם פיזית, שזמין לפניותיכם במשך שעות רבות ואף בשעת חירום ושמספק מגוון של שירותים. כמו כן, חשוב מאוד החיבור האישי עם בעל המקצוע, כלומר שתרגישו כלקוחות שיש לכם גב מקצועי בכל שאלה ועניין. במילים אחרות – ד"ר אבי פ'צו הוא ד"ר דוליטל במהדורה אנושית ולא ספרותית או קולנועית. 
 
ד"ר אבי פ'צו מפעיל בית חולים וטרינרי מהמתקדמים בארץ שפועל 24/7 ברמת גן. בבית החולים הוטרינרי של ד"ר פצ'ו ניתן ליהנות מטיפולי הדמייה ודיאגנוסטיקה שונים וממעבדות. כמו כן, ניתן להזמין למקום ספרית, לרכוש מזון וציוד רפואי וטרינרי. חלק משירותים אלו ניתנים גם במרפאתו של ד"ר פצ'ו בהוד השרון, למשל : דיאגנוסטיקה וייעוץ מקצועי בתחומים שונים כמו עור, קרדיולוגיה, כירורגיה, אורטופדיה ועוד ע"י צוות וטרינרים .
 
מרפאתו הוטרינרית של ד"ר אבי פצ'ו נמצאת בהוד השרון והיא פועלת מסביב לשעון : בימים א-ה בשעות 08:00-21:00 ובימי ו בשעות 09:00-20:00 .

בנוסף, ד"ר פצ'ו משמש כוטרינר חירום 24/7 וניתן לפנות אליו בכל שאלה דחופה בטלפון 054-7492467. ד"ר אבי פצ'ו אף זכה להוקרה מטעם המשרד לאיכות הסביבה והוכר כ"מגן בעלי החיים". תעודה בנדון הוענקה לד"ר פצ'ו בעקבות מבצע הצלה הירואי של סוסים ממחסן מוצף מים.
 
לסיכום – אל תתלבטו ואל תחכו כי גם ברפואה וטרינרית כל דקה קובעת וכל דקה חשובה. ד"ר אבי פצ'ו מאמין שלחברים הכי טובים שלכם, הלא הם בעלי החיים, מגיע הטיפול הטוב ביותר. כוטרינר תל אביבי ד"ר אבי פצ'ו זכה לתהודה גם מחוץ לגוש דן, למשל נכתב עליו בעיתונים יומיים ארציים כמו ידיעות אחרונות. ד"ר דוליטל בגרסתו האנושית כבר אמרנו?
 
 
     
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים