וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

חיסונים לחתולים במרכז


מה המשמעות של חיסונים לחיות? איך בוחרים את החיסונים הנכונים ביותר? למה דווקא מרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו? אילו שירותים ניתן לרכוש במרפאה זו?

כל תינוק שרק נולד עובר תהליכים כאלה ואחרים של חיסונים על מנת לחזקו מצד ואחד ומצד שני למנוע מגוון רחב מאוד של מחלות. אותו כנ"ל לגבי חתולים וכלבים. טיפול איכותי הוא טיפול אשר מונע את המחלה מהכלב או מהחתול שלכם. על כן מומלץ לקבל את הייעוץ וההכוונה הטובה ביותר מצד אנשי המקצוע האיכותיים ביותר לגבי אותם 
חיסונים לחתולים במרכז.

חיסונים חשובים ביותר לא רק לחתולים עצמם. חתול הנמצא עם בעליו לאורך שעות רבות במשך היום עשוי להסב נזק רפואי גם לבעליו במידה ואינו מחוסן. החיסונים היותר פופולאריים לחתולים וכלבים הם החיסון המשושה והחיסון המרובע.

כמו כן חשוב מאוד לדעת כי בהתקשרות עם מרפאה ווטרינרית כזו או אחרת ניתן יהיה לקבל את הייעוץ המקצועי לגבי טיפול יום יומי שגרתי. מעבר לאותם 
חיסונים לחתולים במרכז חשוב מאוד לדעת לגבי בחירת המזון הטוב ביותר עבור החתול שלכם. ישנם סוגים רבים של מזונות וכמו כן לא כל מזון מתאים לכל כלב ולכל חתול.

אותם 
חיסונים לחתולים במרכז אשר עושים בהם שימוש במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו הינם החיסונים האיכותיים ביותר. כמו כן ביצוע החיסון נעשה ברגישות ובמקצועיות רבה עם מעקב צמוד אחר חיית המחמד.

מכון וטרינרי במרכז? איך בוחרים את המכון שלכם?
בבחירת מכון וטרינרי אין להתפשר על פחות מהטוב ביותר עבור חיית המחמד שלכם. במרפאה של ד"ר אבי פצ'ו עושים במלאכה טובי אנשי המקצוע. ד"ר אבי פצ'ו למד בבלגיה ורכש ניסיון רב בטיפול ומתן שירותים ווטרינריים לאלפי חיות מחמד. בין היתר ניתן לקבל שירותי רפואה וטרינרית עד הבית לאורך 24 שעות ביממה.

מרכז וטרינרי במרכז? מרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו לשירותכם!
מרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו עושה ימים כלילות בהענקת התנאים והשירותים הטובים ביותר עבור חיות המחמד שלכם. טיפולים איכותיים ביותר וכמו כן שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר. רופא וטרינר במרכז באחריות ובמיומנות.
 


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
מספרות לחתולים ברמת גן
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים