וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

חיסונים לכלבים


דומה כי אין צורך להכביר מילים על סכנת ההידבקות של חיות במחלות שונות, הקטלנית שבהן היא מחלת הכלבת. מה שחשוב להדגיש הוא שניתן למנוע זאת באופן פשוט, וברמת ביטחון מקסימלית, באמצעות חיסון לחתול, לכלב ולשלל חיות אחרות. הנה כל מה שחשוב לדעת על חיסונים לכלבים, כולל המלצה למקום שיכול וצריך לקחת על עצמו את המשימה.
 
חיסוני הכלבים העיקריים
כיום, ניתן להצביע על מספר חיסונים לכלבים שלא ניתן לוותר עליהם, גם על פי חוק. זה מתחיל עם החיסון בפני כלבת, אשר החוק בישראל מחייב לבצע מדי שנה, הן עבור כלבים בוגרים והן עבור גורי כלבים. על רקע העובדה שהמחלה קטלנית בכל מאת האחוזים עבור כלבים אשר תסמיני המחלה מופיעים אצלם, חשיבות החיסון ברורה. לאחר החיסון, על הווטרינר לסמן בשבב אלקטרוני את הכלב שעבר את החיסון.
 
סוג אחר של חיסון  לכלב, חיוני לא פחות, ושמו - חיסון משושה, אשר כולל בתוכו מרכיבים כנגד שש מחלות כלבים נפוצות: וירוס פרוו, וירוס כלבלבת, דקלת כבד נגיפית, עכברת (שני סוגי החיידק) ווירוס פארא-אינפלואנזה. החיסון ניתן החל מגיל שישה שבועות, בסדרה של מספר טיפולים, כאשר גם חיסון זה נדרש לבצע מדי שנה. חיסונים לכלבים נוספים הם חיסון כנגד שעלת המכלאות וחיסון נגד תולעת הפארק.
 
אז איך מתחילים?
מחפשים מרפאה וטרינרית המציעה חיסונים לכלבים ברמת השרון והסביבה? בית החולים הוטרינרי לחיות מחמד אבי פצ'ו עונה על ההגדרה הזו בדיוק. במרפאה שלנו ניתן לקבל את כל סוגי החיסונים הנדרשים, יחד עם שורה ארוכה של טיפולים ופינוקים עבור חיות המחמד. המקום מציע אפשרות לרכוש מנויי כלבים, מסוגים שונים, המאגדים בתוכם מספר חיסונים ושירותים אחרים. כל כלב מטופל במרפאה במלוא המקצועיות ותשומת הלב.


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר עד הבית
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים