בית בריאות וטרינרי 

רח' דב פרידמן 10 רמת גן |  03-6123-263

 

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון
03-6123263 ,09-7400-353

בית בריאות הוטרינרי  רח' דב פרידמן 10 רמת גן |  03-6123-263

מרפאה וטרינרית  רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון | 09-7400-353, 03-6123263

ישנו צורך לחזור על החיסונים מדי תקופה. כל החיסונים ניתנים על ידי וטרינר, והיות ומדובר בטיפול מתמשך חשוב מאוד לטפל בחיית המחמד שלכם אצל וטרינר אחד.

וטרינר וטיפול מונע
חשוב ביותר לטפל בחיה שלכם אצל וטרינר אחד. ישנה חשיבות רבה בהיכרות בין ההיסטוריה הרפואית של החיה לבין מתן טיפול מונע בזמן. חיות הנמצאות תחת מעקב צמוד אצל וטרינר אחד נוטות פחות לפתח מחלות קטלניות.

פרט לכך, לחיות, כמו לבני אדם, ישנן נקודות חולשה, ווטרינר שמכיר את החיה יודע לאבחן טוב יותר את הבעיות של הלקוח הקבוע שלו. כך למשל, חתול פרסי המוכר כסובל מבעיות איכול, יטופל קודם כל בהיבט של הבעיה הזו, וכל הסיבוכים שיכולים לנבוע מבעיה שכזו.

עלויות של טיפול רפואי לחיות
חשוב לזכור שיכולות הרפואה הווטרינרית כיום הן גבוהות מאוד, אך העלויות אינן נמוכות. חשוב ביותר לנקוט בכל דרך אפשרית כדי לא  להביא את החיה ואת עצמכם למצב שבו יש צורך בטיפולים יקרים המועברים בבית חולים וטרינרי.

בית החולים הווטרינרי בהנהלת ד"ר פצ'ו מעמיד לרשותכם את כל הכלים הדרושים לכם על מנת להעניק לחיה שלכם טיפול נכון ובכך למנוע סיבוכים עתידיים שיעלו לכם סכומי כסף גדולים ויגרמו הרבה סבל לחיה עצמה. זכרו, טיפול נכון חוסך המון.
 
טיפול נכון בחיות מחמד זה המפתח לחיים מאושרים יותר בשבילכם ובשבילם. המשמעות של טיפול נכון בכלב או בחתול שלכם זה לעשות כל מה שאפשר על מנת לחסן את גופו מפני מחלות. בית החולים הווטרינרי בהנהלת הוטרינר ד"ר אבי פצ'ו ממוקם ברמת גן ועומד לרשותכם בכל שאלה שתעלה לכם בנוגע לטיפול מונע וטיפוח חיית המחמד שלכם.

מזונן של חיות מחמד
טיפול נכון בחיית מחמד מתחיל בראש ובראשונה בתזונה נכונה. כיצד תדעו איזה מזון צריך לתת לחיה שלכם? כאן נכנס לתמונה הווטרינר, שתפקידו להמליץ על המזון הטוב ביותר בשביל הכלב שלכם. אם זה יהיה גור בן פחות משנה, אז כנראה שגם האוכל שיותאם לו יהיה אוכל לגורים. חשוב לא פחות להתאים אוכל נכון לסוג הכלב הנכון. לכלבים גדולים יש צרכים תזונתיים שונים מאשר לכלבים קטנים. התאמת המזון הנכון זה השלב הראשון לחיים בריאים יותר.
                                                            
טיפול מונע
לחתולים ולכלבים ישנן מחלות אופייניות נפוצות יחסית, ולכן מומלץ מאוד לחסן אותן מפני המחלות הללו. המחלות נגדן רצוי לחסן חתולים זה חתלתלת, קליצי וירוס, רינוטרכאיטיס וכלמידיה – החיסון נגד כל המחלות הללו הוא למעשה חיסון אחד. בנוסף, נהוג לחסן חתולים גם נגד כלבת.

החיסונים החשובים לכלבים הם כמובן כלבת וחיסון משושה, המגן על הכלבים מפני 6 מחלות: פרוו-וירוס, כלבלבת, דלקת כבד נגיפית, עכברת סוג I וסוג II פראאינפלואנזה. חיסון נוסף המומלץ מאוד לכלבים הוא נגד מחלת שעלת המכלאות.
 
 

 טיפול נכון - חוסך המון

 
  מידע חיוני
בית בריאות וטרינרי ברמת גן של ד"ר פצ'ו עומד לרשותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
  כתבו עלינו
כתבות מעיתונות של מקרים מעניינים ויוצאי דופן אשר התערבותו של ד"ר פצ'ו הצילה חיים.

מרפאה וטרינרית - הוד השרון

רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון

avibestvet@gmail.com

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

 ימי ב', ד', ו' בתיאום מראש

clock3, clock, time, schedule

09-7400-353
03-6123263

בית בריאות וטרינרי - רמת גן

רח' דב פרידמן 10 רמת גן 

avibestvet@gmail.com

6124193 -03

clock3, clock, time, schedule
print3, print, printer
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
home10, home, house, building

ימים א' עד ה': 08:00 עד 21:00 
יום ו': 08:00-13:00

צור קשר

phone3, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building
phone3, phone, contact, telephone, support, call
  המרפאה
שירותי איבחון וטיפול למחלות עור, כירורגיה אורטופדיה, אבחון וטיפול בעיות.

שאלות לוטרינר