וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 
מה משמעות צבע הפרווה של החתול שלכם?

אם לאחרונה אימצתם חתול חדש לבית, אין כל צל של ספק אשר מתעוררות שפע של שאלות בנוגע אליו, שאת חלקן אתם מפנים אל וטרינר בתל אביב. בין השאר, אתם מתעניינים מאד באשר לשאלת הפרווה של החתול - האם יש משמעות מיוחדת לצבע הפרווה? יש לדעת שלצבע הפרווה אכן יש השפעה הן מבחינת הגזעים השונים של החתולים, והן מבחינת מינם, מצבם הבריאותי, וכיו"ב.

כמה עובדות מעניינות מפי וטרינר

  • צבע דומיננטי ורצסיבי - כל וטרינר בתל אביב יסביר לכם כי יש סוגי צבעים לפרווה של החתול אשר מעידים על גן דומיננטי, ויש שמעידים על גן רצסיבי. הגן הדומיננטי מוביל לפרווה בצבע שוקולד, קינמון, אדום או שחור. הגן הרצסיבי מוביל לפרווה בצבעים כחול, לילך, חום צהבהב, וקרם. כמובן שאם מדובר על חתול מעורב ולא גזעי - אפשר למצוא גנים רצסיבים שונים שישפיעו יותר.
  • צבע פרווה לבן - מה המשמעות של צבע פרווה לבן לחתול? הרי צבע זה לא הופיע בסעיף הקודם. האמת היא שאין דבר כזה גן שגורם לצבע לבן. אז במה מדובר? על חתול שיש לו את אחד מהגנים שגורמים לצבעים מהסעיף הקודם, אך בפרוות החתול לא ניתן למצוא את הפיגמנט שיצבע אותה. עם זאת, צאצאי החתול בהחלט יכולים להיות עם בצבע שאיננו לבן, שכן הגן הוא שקובע.
  • זכר או נקבה? - איך אפשר לזהות את מין החתול רק על פי צבע הפרווה שלו? כל וטרינר בתל אביב יסביר לכם כי אם לחתול שלכם יש שלושה צבעים בפרווה הוא לא חתול - אלא חתולה.

יש לכם עוד שאלות?

אם יש לכם עוד שאלות על פרוות החתול שלכם, ואתם מחפשים וטרינר בתל אביב או באופן כללי רוצים מידע על בעלי חיים והטיפול בהם, פנו אל מרפאת בעלי החיים של ד"ר פצ'ו! ד"ר פצ'ו מפעיל מרפאה מלאה עבור בעלי חיים ובית חולים ברמת גן, וכמו כן מרפאה בהוד השרון.
 
     
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים