וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

מספרה לכלבים


כל אדם מעוניין לפנק את חיית המחמד שלו ככל האפשר. ביקור אצל מספרה לחתולים או לכלבים, בהקשר הזה, היא אחת הפעולות החשובות ביותר. המדובר הוא בפעולה הכוללת בתוכה שלל תמורות עבור חיות המחמד, וכזו שתשפר את המראה שלה, כמו גם ההרגשה האישית, בצורה ניכרת. הנה כל מה שחשוב לדעת על שירותי המספרות, כולל המלצה על מספרה לכלבים וחתולים הלוקחת את התחום לרמת המקצועיות הגבוהה ביותר.

כל הטיפולים שניתן לקבל במספרה
מספרה לכלבים, מטבע הדברים, נועדה לקחת על עצמה משימה בעלת חשיבות מכרעת - שיפור מראה הכלב בצורה ניכרת. זה מתחיל עם התספורות, אשר נערכות מסיבות אסתטיות ופרקטיות כאחד: בין השאר, דילול פרווה לקראת ימי הקיץ הלוהטים, או אפילו מניעת הצטברות פרווה בבית, בעונות הנשירה. הטיפולים פועלים בצורה חיובית מאד על הכלב, אשר ההרגשה האישית שלו משתפרת פלאים בעקבותיהם.

יש להדגיש, יחד עם זאת, כי מספרה לכלבים וחתולים יכולה בהחלט להציע יותר מאשר התספורות עצמן, חיוניות ככל שיהיו. למעשה, המדובר הוא על שורה ארוכה של טיפולים משלימים, דוגמת פתיחת קשרים בפרווה ושיקום פרווה, ניקוי אוזניים , גזיזת ציפורניים או אפילו טיפולי שיניים. המחירים של הטיפולים האלה נוחים בכל קנה מידה, כאשר חברות המציעות מנוי לכלב מאפשרות לקבל הנחות משמעותיות עוד יותר.

כך עושים זאת נכון
מחפשים מספרה לכלבים מקצועית באמת? מעוניינים לרכוש מנוי לחתול או לכלב? בית החולים הוטרינרי לחיות מחמד של אבי פצ'ו הוא האפשרות המומלצת ביותר עבורכם. במקום פועלת מספרה מהשורה הראשונה, המאפשרת להעניק לכלבים וחתולים, מכל סוג, שורה ארוכה של טיפולי יופי. האווירה הנעימה במקום, המקצועיות של אנשיה והמחירים הנוחים תורמים לבעליה של חיית המחמד, ולחיית המחמד עצמה, בשלל מובנים.


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
שירות וטרינרי
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים