וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

מספרות לחתולים ברמת גן

מדוע חשוב לספר חתולים? מה הם הטכניקות השונות לתספורת חתולים? האם ניתן לספר חתולים בבית? מה הם היתרונות של מרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו?


ממש כמו שכל אחד מעוניין להיראות טוב כך גם בעל החיים שלכם ישמח אם יקבל את הפינוק במספרת כלבים או חתולים. ההבדל הגדול בין תספורת לבני אדם לבין תספורת לחתולים הוא בכך שלחיות מחמד אלו התספורת הכרחית ביותר לנוכח הסיבוכים אשר עשויים להיגרם כתוצאה מפרווה ארוכה מידי.

מספרות לחתולים ברמת גן היא ללא ספק חלק בלתי נפרד מהטיפולים הכלליים אותם בעלי חיים אלה אמורים לעבור אחת לכמה חודשים. מקרים של סיבוכים עקב בליעת שיער עשויים להיות משמעותיים ביותר על כן אין להתפשר על מספרות לחתולים ברמת גן איכותית ובעלת ניסיון רב.
חתולים נוהגים ללקק את עצמם. תכונה זו גורמת למעשה להרבה מאוד שיער פרווה להגיע אל המעיים ולגרום לסיבוכי מעיים קשים. לא פעם ניתן לראות חתולים מקיאים ופולטים כמויות גדולות מאוד של פרווה. במקרים קשים יותר סיבוכי מעיים אלה עשויים להוביל אף למוות.

מספרות לחתולים ברמת גן היא כאמור צורך ממשי. ישנם שיטות רבות ומגוונות על מנת לספר את החתול שלכם. במקרים רבים ימליץ הספר של חתולכם על תספורת תוך כדי טשטוש חיית המחמד. בחירת הטכניקה לתספורת תלויה באופיו של החתול. במקרה הצורך יטשטש הווטרינר את החתול בחומר טשטוש איכותי ביותר.

מספרות לכלבים ברמת גן? למה דווקא אצל ד"ר אבי פצ'ו?
אין להתפשר על פחות מהטוב ביותר עבור חיית המחמד שלכם. אצל ד"ר אבי פצ'ו חיית המחמד שלכם תזכה ליחס האיכותי ביותר לאורך כל הדרך. מעקב אישי וצמוד וכמו כן תנאים מעולים. במרפאה של ד"ר אבי פצ'ו עושים במלאכה צוות מיומן, מנוסה ביותר ובעל מוניטין רב.

מספרת חתולים ברמת גן? רק אצל ד"ר אבי פצ'ו!
במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו ניתן למצוא שירותי וטרינריה מתקדמים ביותר וכמו כן סוגי טיפולים שונים כגון: טיפולי פוריות לחיות, שירותי מעבדה, שירותים אורטופדיים, ניתוחים ועוד. מספרת כלבים ברמת גן עם תודעת שירות גבוהה ביותר. 


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
מעבדות דם לכלבים
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים