וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

מעבדות דם לכלבים


מה המשמעות של מעבדות דם עבור בעלי חיים? איך בוחרים את המרפאה הווטרינרית הטובה ביותר עבורכם? אילו שירותים ניתן למצוא במרפאת חיות של ד"ר אבי פצ'ו?

כל תינוק יודע כי מרגע שהוא נולד מגיעות לו זכויות כאלה ואחרות של שירותים רפואיים, החל מרפואת טיפת חלב ועד להתבגרותו בשירותי קופות החולים השונות. גם עבור חיות המחמד שלכם חשוב מאוד שיהיו זמינים כל שירותי הרפואה הנדרשים. שירותי רפאוה אלו חשובים ביותר כאמור עבור חיות המחמד אולם הם אינם פחות חשובים עבור כל בני המשפחה הבאים במגע עם חיות מחמד אלו.
אין ספק כי אחד השירותים החשובים ביותר הוא מעבדות דם לכלבים. בדיקות דם הנעשות עבור הכלב או עבור כל חיית מחמד כזו או אחרת היא הדרך הטובה ביותר על מנת לאבחן מחלות או בעיות רפואיות כאלה ואחרות.

מעבדות דם לכלבים שנמצאות במרפאותיו של ד"ר אבי פצ'ו מספקות מידע אמין וכמו כן בפרק זמן מהיר ביותר הודות מצבו הבריאותי של הכלב שלכם. כמו כן לאחר זיהוי הבעיה במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו תוכלו לקבל מגוון רחב מאוד של אפשרויות טיפוליות כולל אשפוז.
מעבדות דם לכלבים מומלצות גם כטיפול מונע. חשוב מאוד לבצע מפעם לפעם בדיקות דם מקיפות על מנת לאתר כשלים רפואיים בשלבים הראשונים שלהם על מנת לטפל בהם ביסודיות ובמקצועיות.

עירוי דם לכלב? מה היא המרפאה הטובה ביותר עבורכם?
בין אם זה עירוי דם או כל סוג אחר של בדיקה או טיפול מומלץ מאוד לקבל את חוות דעתם של לקוחות שניסו והצליחו. במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו ישנם הרבה מאוד בעלי חיים כאלה ואחרים שזוכים בכל יום לטיפול ליחס חם ומסור מצד צוות איכותי ובעל ניסיון רב בעולם הווטרינריה.

טיפול נמרץ לכלב? מרפאת החיות של ד" אבי פצ'ו למענכם!
במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו יעניקו לכלב או לכל חיית מחמד אחרת את הטיפולים הנדרשים הכוללים: אשפוז, שירותי רפואת חירום, שירות עד הבית, ניתוחים ועוד. רופא חיות במרכז למען חיית המחמד שלכם באחריות ובמסירות.


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרפאה וטרינרית במרכז
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים