וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

מרפאה וטרינרית במרכז


 על מה חשוב לתת את הדגש בבחירת המרפאה עבור הכלב או החתול שלכם? מה הם היתרונות של מרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו?
רבים מאלה שזוכים לגדל כלב או חתול או כל חיית מחמד אחרת יודעים כי הדרך הנכונה ביותר לגדל את חיית המחמד שלכם היא בליווי צמוד של מרפאה וטרינרית אחראית ובעלת כל האמצעים הנדרשים למתן כל הפתרונות הרפואיים.

מרפאה וטרינרית במרכז היא בראש ובראשונה המנחה המקצועי של כל בעל כלב או חתול. טיפול איכותי ונכון של בעל החיים שלכם כולל מזון איכותי וכזה אשר יתאים במיוחד עבור חיית המחמד שלכם, כמו כן כל החיסונים וכל מה שרפואת החיות ממליצה על מנת לאפשר לחיית המחמד שלכם חיים בריאים ומאושרים.

מרפאה וטרינרית במרכז היא נכונה כאמור עבור חיית המחמד אולם היא לא פחות חשובה עבור כל בני המשפחה או עבור כל מי שבא במגע עם חיית המחמד. חיות מחמד עשויים להידבק במחלות שונות כתוצאה ממגע עם חיידקים או טפילים ומזיקים כאלה ואחרים שהם פוגשים ברחוב.

מרפאה וטרינרית במרכז של ד"ר אבי פצ'ו תעניק לחיית המחמד שלכם שירותי רפואה מתקדמת ביותר וכזו אשר תאפשר לכם ליהנות מחיבתם של הכלב או החתול. כמו כן שירותי המרפאה ניתנים בשעות לא שגרתיות למתן מענה רפואי במקרי חירום.

מרפאה וטרינרית ניידת בהוד השרון? מה היא המרפאה המושלמת עבורכם?
על מנת להעניק את הטיפול הטוב ביותר לחיית המחמד שלכם חשוב שיתקיימו התנאים הבאים: ידע, ניסיון ואהבה. למרפאת החיות של ד"ר אבי פצ'ו יש את הידע והניסיון, ד"ר פצ'ו החל את דרכו כווטרינר החל משנת 1991. כמו כן הצוות הרפואי של מרפאותיו של ד"ר פצ'ו מורכב מאנשי מקצוע מעולים המעניקים המון חום ואהבה לחיות המחמד.

מרפאה וטרינרית ניידת ברמת גן? רק אצל ד"ר אבי פצ'ו!
במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו יקבלו את פניכם אנשי המקצוע הטובים והאיכותיים ביותר. במרפאה זו ניתן לקבל שירותים רפואיים רבים כמו: שירותי רפואת חירום, בדיקות דם ובדיקות הדמיה מתקדמת, טיפולי פוריות ועוד. מרפאה וטרינרית ניידת ברמת השרון עם תודעת שירות מעולה.  
 


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
רופא וטרינר בהוד השרון
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים