בית בריאות וטרינרי 

רח' דב פרידמן 10 רמת גן |  03-6123-263

 

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון
03-6123263 ,09-7400-353

בית בריאות הוטרינרי  רח' דב פרידמן 10 רמת גן |  03-6123-263

מרפאה וטרינרית  רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון | 09-7400-353, 03-6123263

טיפול וטרינרי בשגרה ובחירום
בעיות רפואיות אצל בעלי חיים יכולות להופיע באותה פתאומיות כמו בבני אדם. אף אחד לא יכול לצפות מתי הוא יצטרך לקחת את הכלב או החתול לווטרינר אלא אם מדובר בבדיקה או טיפול שגרתי שנקבע עבורו תור כמו חיסון. כאשר תגלו באופן פתאומי שאתם צריכים לקחת את חיית המחמד לווטרינר אתם עלולים להיקלע למספר קשיים – אין ברשותכם ארגז נשיאה, החתול/כלב מסרבים להיכנס לארגז ואולי אין לכם כלי רכב להגיע אל המרפאה. לאור סיבות אלו בדיוק וטרינרים רבים מפעילים שירות מרפאה וטרינרית ניידת. באופן זה יכול הווטרינר להגיע עד לבית הלקוח עם כל הציוד החיוני על מנת להעניק טיפול רפואי ראשוני לבעל החיים. במידת הצורך יוכל הווטרינר לקחת את בעל החיים בעצמו אל המרפאה ולהמשיך שם בטיפול המעמיק יותר. 

 

טיפול בסביבה מוכרת
יתרון נוסף של מרפאה וטרינרית ניידת היא שבעל החיים יוכל לקבל את הטיפול במקום אליו הוא רגיל מבלי לעבור חוויה לא נעימה של נסיעה בארגז סגור באוטו והגעה למרפאה במקום לא מוכר ומלא ריחות של חיות אחרות. במקרה של בעיה רפואית, לחץ נפשי וחרדה יכולים לפגוע בבריאות חיית המחמד ולכן כאשר אתם חשים שחיית המחמד שלכם לא תוכל להתמודד ברוגע עם הגעה לווטרינר, אל תהססו להסתמך על שירות של מרפאה וטרינרית ניידת שתגיע חיש מהר למתן טיפול יסודי ומקיף. בנוסף, כאשר בעל חיים אינו חש בטוב הוא עלול לחשוש מאוד מסביבתו וגם מבעליו שמגדלים אותו כבר שנים. לכן כדי להימנע מנשיכות ושריטות אין צורך לנסות לגרור את בעל החיים מחוץ לבית והשאירו ההתמודדות עמו לווטרינר המומחה.

 

טיפול במהירות בזק
במצב חירום אמיתי, הייתם צריכים לבזבז זמן בלכידתם בעל החיים, נסיעה למרפאה ומציאת חניה. כאשר כל דקה חשובה, למרפאה וטרינרית ניידת במרכז איך תחליף. מהרגע שיצרתם קשר עם הווטרינר הוא יוצא ברכבו עם כל הציוד ישירות אליכם במהירות שיא. המרכז הווטרינרי של ד"ר אבי פצ'ו מפעיל שירות מרפאה וטרינרית ניידת במרכז הארץ בידיעה כי במקרי חירום אין זמן לבזבז וגם מהבנה שלא לכולם יש את היכולת והזמן להגיע בעצמם למרפאה. במרפאה הניידת נוכל להעניק מגוון שירותים וטרינריים מתקדמים לכל בעלי החיים ולהעמיד סטנדרט גבוה כמו במרכז הרפואי עצמו כדי להבטיח את הבריאות של חיות המחמד האהובות שלכם. זקוקים למרפאה ניידת? צרו קשר עכשיו עם המרכז הרפואי של ד"ר אבי פצ'ו.

מרפאה וטרינרית ניידת 

 
  מידע חיוני
בית בריאות וטרינרי ברמת גן של ד"ר פצ'ו עומד לרשותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
  כתבו עלינו
כתבות מעיתונות של מקרים מעניינים ויוצאי דופן אשר התערבותו של ד"ר פצ'ו הצילה חיים.

מרפאה וטרינרית - הוד השרון

רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון

avibestvet@gmail.com

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

 ימי ב', ד', ו' בתיאום מראש

clock3, clock, time, schedule

09-7400-353
03-6123263

בית בריאות וטרינרי - רמת גן

רח' דב פרידמן 10 רמת גן 

avibestvet@gmail.com

6124193 -03

clock3, clock, time, schedule
print3, print, printer
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
home10, home, house, building

ימים א' עד ה': 08:00 עד 21:00 
יום ו': 08:00-13:00

צור קשר

phone3, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building
phone3, phone, contact, telephone, support, call
  המרפאה
שירותי איבחון וטיפול למחלות עור, כירורגיה אורטופדיה, אבחון וטיפול בעיות.

שאלות לוטרינר