וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

רופא וטרינר בהוד השרון


אילו שירותים ניתן למצוא במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו? איך בוחרים את המרפאה הווטרינרית המתאימה ביותר עבורכם? מה הם היתרונות של מרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו?

אין ספק כי על מנת לגדל חתול או כלב בבית או בחצר שלכם יש צורך ללמוד ולהכיר את כל הנדרש על מנת להעניק לחיית המחמד שלכם את התנאים הטובים ביותר למחייה וכמו כן להעניק לחיית המחמד שלכם את התנאים הרפואיים המעולים ביותר. טיפול מונע איכותי עבור חיית המחמד שלכם הווה אומר כי תוכלו לחסוך הרבה מאוד כסף וכמו כן הרבה מאוד עוגמת נפש.

רופא וטרינר בהוד השרון או בכל מקום אחר בארץ הוא זה אשר יעזור לכם להעניק את הטיפול המושלם לחיית המחמד שלכם. מרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה לגבי בחירה נכונה של המזון לכלבים או לחתולים וכמו כן לגבי החיסונים והשאר הצרכים הנדרשים עבור גידול איכותי של חיית המחמד.

רופא וטרינר בהוד השרון ד"ר אבי פצ'ו רכש הרבה מאוד ידע וכמו כן הרבה מאוד ניסיון. כמו כן במרפאת החיות של ד" אבי פצ'ו ניתן לקבל שירותים במגוון רחב מאוד של תחומים. במרפאה זו עושים במלאכה צוות רפואי אוהב, מסור וחם אשר יעניק לחיית המחמד שלכם את התנאים האידיאליים לקבלת טיפול רפואי מעולה. רופא וטרינר בהוד השרון לחיות מחמד בריאות ומאושרות.

שירותים וטרינריים בהוד השרון? איך בוחרים את רופא החיות שלכם?
כאמור עם הצלחות לא ניתן להתווכח. למרפאת החיות של ד"ר אבי פצ'ו ישנם הרבה מאוד לקוחות מרוצים. חיות מחמד רבות זכו ליחס חם ואוהב מצד צוות רפואי איכותי ביותר. ד"ר אבי פצ'ו רכש את השכלתו בבריסל ומשמש כרופא חיות משנת 1991. הצוות הרפואי של המרפאה מעניק שירותי חירום עד הבית.

שירות וטרינרי בהוד השרון? רק אצל ד"ר פצ'ו!
במרכז לשירותים וטרינריים של ד"ר אבי פצ'ו ניתן לקבל מבחר גדול ומרשים של שירותים וטרינריים כמו: שירותים אונקולוגיים, מספרת כלבים וחתולים, שירותי מעבדה, פוריות ועוד. מרכז וטרינרי בהוד השרון הפועל במקצועיות לאורך כל הדרך.


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
שירות וטרינרי ברמת גן
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים