בית בריאות וטרינרי 

רח' דב פרידמן 10 רמת גן |  03-6123-263

 

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון
03-6123263 ,09-7400-353

בית בריאות הוטרינרי  רח' דב פרידמן 10 רמת גן |  03-6123-263

מרפאה וטרינרית  רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון | 09-7400-353, 03-6123263

בעיות נוספות כגון דפורמציה של עפעפיים, ריסים במיקומים פנימיים או בעיות דמיעה יגרמו לכם גם לחשוב שמשהו אינו כשורה בעיני בעל החיים שלכם.

עוד תופעה מוכרת אצל בני אדם, שקיימת גם אצל כלבים היא גלאוקומה. מצב שההגדרה הרפואית שלו הוא לחץ תוך עיניי, דבר  שמוביל לעיוורון. חשוב להדגיש שהוא נגרם כתוצאה ממחלות מסוימות וכן זיקנה אצל גזעים מסוימים.

כיצד מטפלים בבעיות עיניים אצל כלבים?
הדרך הנכונה והטובה ביותר, היא ללכת לווטרינר, רופא עיניים לכלבים, שיבחן את הבעיה ויציע טיפול, תרופתי או אחר. קחו בחשבון שאם מדובר בכלבים מבוגרים, ייתכן ואין מה לעשות שכן, שום טיפול לא יכול לעזור או שהטיפול עצמו עלול לגרום יותר נזק מתועלת. כאן המקום לציין, שבעיות רבות קשורות הן לגיל של הכלב והן לגזע שלו, וישנם גזעים מסוימים שמרבית הסיכויים שהם ייאלצו להתמודד עם הבעיות בכל מקרה.

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על ד"ר אבי פ'צו, וטרינר מתמחה בטיפולי עיניים. לד"ר פ'צו בית חולים ברמת גן ומרפאה הוד השרון, והוא מטפל בעשרות כלבים מדי שבוע מאזור גוש הדן והשרון. אם כלבכם סובל מבעיה בעיניים, אנחנו מזמינים אותכם ליצור קשר במהרה. עיניים אינן "סולחות" ולעיתים קרובות הנזק הוא בלתי הפיך.
כפי שבני אדם סובלים מלא מעט בעיות עיניים במהלך חייהם, חלקן תורשתיות, מולדות או מצטברות, בעיות קבועות או זמניות, כך גם כלבים רבים נאלצים להתמודד במהלך חייהם עם בעיות עיניים שונות, בעיות שמאלצות את בעליהם לקחת אותם אל רופא מומחה לעיניים אצל כלבים.

לפני שנסביר אילו בעיות עיניים עלולות לצוץ אצל כלבים, חשוב לנו להסביר מדוע יש צורך לקחת אותם אל רופא שמתמחה בבעיות עיניים לכלבים. למעשה התשובה די פשוטה, בדיוק כמו שרופא משפחה לא יכול לטפל בבעיות עיניים אלא הוא ישלח אותנו לרופא מומחה, כך גם וטרינר שאיננו מתמחה במחלות עיניים אצל כלבים, לא יכול לטפל בכלב שלנו.

בעיות עיניים אופייניות אצל כלבים
אחרי שסיכמנו שכמו אצל בני אדם, גם כלבים סובלים מבעיות עיניים, כעת נגלה שמדובר במחלות ובעיות דומות למעשה. למשל, בדומה לאנשים מבוגרים, גם כלבים מבוגרים עלולים לסבול מקטרט. ככל שהכלבים מזדקנים יותר כך הסיכוי שיסבלו מתופעה זו גדלה.

בדומה לבני אדם, גם ישנן גם דלקות עיניים אצל כלבים. בדרך כלל מדובר בדלקות שגורמות להפרשת יתר מהעיניים. מדובר על דלקות שנוצרות עקב זיהום, אלרגיה, חשיפה לחומרים שונים ועוד. אפשרויות נוספת שאותן הפרשות נוצרות כתוצאה מסתימה של צינור ניקוז הדמעות, וגירוי בקרנית. רופא עיניים לכלבים ידע לאבחן את הבעיה ובהתאם גם להתמודד איתה.
 

 רופא עיניים לכלבים

 
  מידע חיוני
בית בריאות וטרינרי ברמת גן של ד"ר פצ'ו עומד לרשותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
  כתבו עלינו
כתבות מעיתונות של מקרים מעניינים ויוצאי דופן אשר התערבותו של ד"ר פצ'ו הצילה חיים.

מרפאה וטרינרית - הוד השרון

רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון

avibestvet@gmail.com

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

 ימי ב', ד', ו' בתיאום מראש

clock3, clock, time, schedule

09-7400-353
03-6123263

בית בריאות וטרינרי - רמת גן

רח' דב פרידמן 10 רמת גן 

avibestvet@gmail.com

6124193 -03

clock3, clock, time, schedule
print3, print, printer
envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
home10, home, house, building

ימים א' עד ה': 08:00 עד 21:00 
יום ו': 08:00-13:00

צור קשר

phone3, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building
phone3, phone, contact, telephone, support, call
  המרפאה
שירותי איבחון וטיפול למחלות עור, כירורגיה אורטופדיה, אבחון וטיפול בעיות.

שאלות לוטרינר