וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 
שבב לכלב

שבב לכלב הפך לעניין המעוגן בחוק. בזכותו תוכלו לאתר את כלבכם בקלות וביעילות, במידה והוא חלילה ילך לאיבוד במהלך טיול או אם מישהו יגנוב אותו מכם למטרות רווחיות.
 

שבב לכלב כבר מגיל 3 חודשים
מדובר במכשיר אלקטרוני זעיר, בערך בגודל של גרגר אורז. על גביו מוטבע מעין שילוב של אותיות ומספרים. לכל כלב יש מספר ייחודי משלו, שמשמש אותו ממש כפי שמספר תעודת הזהות משמש אותנו לצורך זיהוי.

הוא מוחדר לגופו של הכלב באמצעות מזרק מיוחד. תהליך זה לא כרוך בכאבים או בסבל כלשהו, אם הוא נעשה על ידי וטרינר מיומן. כשכלב אבוד נמצא, הקוד שלו נקרא באמצעות סורק מיוחד, וכך ניתן לאתר את בעליו של הכלב ולהחזיר אותו אליהם.

ד"ר פצ'ו אבי הוא וטרינר עתיר ידע וניסיון, אשר מספק מזה שנים שירותים רפואיים מתקדמים. מדי יום ביומו עשרות לקוחות מרוצים פונים אליו על מנת שיחדיר שבב לכלב שלהם או על מנת לקבל טיפול רפואי אחר.למען השקט הנפשי - סימון שבב לכלב
החל משנת 2004 חוקק במדינת ישראל חוק אשר לפיו יש לסמן כלבים בגיל 3 חודשים באמצעות שבב אלקטרוני ולתת להם חיסון כלבת.

הסיבות לכך מגוונות: אם הכלב הולך לאיבוד או נגנב, לא מספיק שהוא יענוד קולר, כיוון שהוא עלול ליפול לו.

לעומת זאת, ניתן לאתר את הכלב באמצעות השבב ולהחזיר אותו אל בעליו. כמו כן, כלב שמסתובב ברחוב כשאין לו שבב והוא נמצא על ידי הפיקוח הווטרינרי העירוני, עלול להילקח להסגר מחשש שמא הוא נגוע בכלבת.

בנוסף, השבב יכול להבטיח שאם מישהו יטען שהכלב שלכם שייך לו בעוד שהוא שייך אליכם, רק השבב יוכל להוכיח מיהו בעליו החוקיים. אז למה אתם מחכים? פנו עוד היום לד"ר פצ'ו כדי לקבל שבב לכלב שלכם ותוכלו להיות בטוחים שתמיד תוכלו למצוא אותו.
   
     
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים