וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

שירות וטרינרי ברמת גן


מה היא הדרך הטובה ביותר להעניק את השירות הרפואי הטוב ביותר לחיית המחמד שלכם? איך בוחרים את השירות הווטרינרי האולטימטיבי?

על מנת להעניק את היחס הכי חם ואוהב לחיית המחמד שלכם לא מספיק ללטף, לחבק ולנשק. חיבוק אוהב יעניק הרגשה טובה לשני הצדדים אולם על מנת לדאוג באמת לחיית המחמד שלכם חשוב מאוד להתקשר עם המרפאה הווטרינרית הטובה ביותר. התקשרות עם מרפאה ווטרינרית הווה אומר כי יהיה לחתול או לכלב שלכם מעקב רפואי צמוד של איש מקצוע מעולה.

שירות וטרינרי ברמת גן של ד"ר אבי פצ'ו כולל בין השאר את הייעוץ וההכוונה הנדרשים לכל אלה המעוניינים לטפל ולגדל חיית מחמד. הייעוץ כולל הסבר מפורט לגבי החיסונים אותם יידרש בעל הבית לבצע לחיית המחמד שלו וכמו כן ייעוץ והכוונה לגבי בחירת סוג המזון וכל שאר המרכיבים הנדרשים להתנהלות יום יומית אל מול הכלב או החתול.

כמו כן חשוב מאוד לדעת לבחור את המרפאה הנכונה. שירות וטרינרי ברמת גן של ד"ר אבי פצ'ו כולל בין השאר טיפול לשעת חירום. כלבים וחתולים עשויים למצוא את עצמם לא פעם במצבים של מצוקה או במצבים של סכנת חיים ממשית. זה יכול לקרות כתוצאה תאונת דרכים, אכילת רעלים, חיידקים, נפילה מגובה, נשיכות של בעלי חיים אחרים וכיוצא בזה. שירות וטרינרי ברמת גן יינתן לאורך כל שעות היממה.

שירותים וטרינריים ברמת גן? למה דווקא ד"ר אבי פצ'ו?
ד"ר אבי פצ'ו למד את רזי המקצוע בבריסל. מאז שנת 1991 זכה להצלחות רבות בתחום זה. במרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו מעניקים לחיות המחמד יחס איכותי ביותר וכמו כן שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר במגוון רחב מאוד של טיפולים. שירותי המרפאה כוללים גם שירותי מספרת חתולים וכלבים. 

מרכז וטרינרי ברמת גן? מרפאתו של ד"ר אבי פצ'ו לשירותכם!
ד"ר אבי פצ'ו וצוות מרפאתו עושים ימים כלילות על מנת לאפשר את הטיפול הטוב ביותר לכלב או לחתול שלכם. שלל טיפולים כמו: חיסונים, שירותי מעבדה, וטרינר מומחה עור, טיפולי פוריות ועוד. רופא וטרינר ברמת גן באחריות ובמסירות.


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר ברמת גן
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים