וטרינר תל אביב
וטרינר בצפון
וטרינר רמת גן
וטרינר ראשון לציון
חיסונים לכלבים
וטרינר עד הבית
שירות וטרינרי
וטרינר ניידחזור למעלה
  להזמנת תור חייגו: 0722-575-219
או מלאו פרטים בטופס המצורף:
 
 
     
 

שירות וטרינרי


וטרינר, הלא הוא רופא חיות, חייב לקחת חלק משמעותי בגידול חיית המחמד, כאשר הוא מהווה פעמים רבות הכתובת היחידה להענקת טיפולים, בהם טיפולים מצילי חיים. אבל מה בדיוק עשוי לכלול בתוכו שירות וטרינרי? מהי החשיבות שלו? ואיזה מרכז וטרינרי לוקח את התחום לרמת מומחיות מקסימלית? על כך ועוד במאמר הבא.

כל הטיפולים – במקום מרכזי אחד
נקודת המוצא היא שתחת ההגדרה של שירות וטרינרי ניתן למנות שלל פעולות חיוניות אפשריות, המרכיבות יחדיו את סל השירותים המאפיין מכון וטרינרי מסוים. זה מתחיל עם אבחונים שונים של בעיות אפשריות אצל חיית המחמד, מה שנעשה באמצעות כלים מתקדמים במיוחד: מכונות רנטגן או אולטרה סאונד, שירותי אנדוסקופיה, אנליזת נוזלים בגוף החיה, פרופיל כימי מלא, מעבדת הורמונים ועוד. למעשה, ממש כמו בית חולים "כללי", כולל התחום מומחים בכל קשת מקצועות הרפואה, דוגמת כירורגיה, אורטופדיה, מחלות עור, קרדיולוגיה וכיוצא בזה.

שירותים וטרינרים אחרים, המוגדרים בעיני רבים כחשובים במיוחד, הם אותם טיפולים. מרכז וטרינרי עשוי להעניק טיפולים תרופתיים לכלבים, כאשר במקרים המצריכים זאת ייעשו ניתוחים כירורגיים או אורטופדיים. המרפאה הוטרינרית צריכה לקחת על עצמה מתן חיסונים לחיית המחמד, דוגמת חיסון כלבת או חיסון משושה, הנדרשים לעבור כלבים, מדי שנה בשנה, על פי חוק.

על בית החולים הוטרינרי של אבי פצ'ו
אבי פצ'ו מנהל, מזה שנים, את בית החולים הוטרינרי לחיות מחמד – מהמובילים בתחום בישראל. בית החולים עצמו פועל ברמת גן, כאשר לצד זה ממוקמת בהוד השרון מרפאה וטרינרית. במקום ניתן לקבל את כל האבחונים, הטיפולים והשירותים, הכול ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר. בית החולים הוטרינרי מעמיד וטרינר חירום, המטפל במקרים מסכני חיים 24 שעות ביממה, תוך מתן מענה וסיוע בצורה המהירה ביותר האפשרית.


     
  מוזמנים לקרוא בנוסף:
וטרינר נייד
 
 
 
 
 
 
 
 


מספרה לכלבים | 
     
 
בית חולים וטרינרי
רח' דב פרידמן 10 רמת גן  /  טל': 0722-575-219 / פקס: 6124193 -03

מרפאה וטרינרית
רח' ארלוזורוב 19 הוד השרון /  טל': 0722-575-220 
/  מייל: 
petcho@netvision.net.il
 
 
קידום אורגני | קידום אתרים